| pisicutza1scumpii a întrebat:

Prietena mea implineste 11 ani peste doua saptamani. Ce pot sa ii cumpar?(ofer funda)

Răspuns Câştigător
| lila36 a răspuns:

Un lantic
un parfum
un breloc
amintiri de la petrecere
astept funda

5 răspunsuri:
| Sufletzeliubit a răspuns:

Cateva detalii despre prietena ta? preferintele ei, cat esti tu dispusa sa platesti pentru cadou, o suma aproximativa...

| Sufletzeliubit a răspuns:

Un cadou se alege in functie de caracterul persoanei cui il oferi, nu poti gasi cadoul ideal universal, sa placa oricui indiferent de gusturi. big grin astept cateva detalii despre ea :p

| pisicutza1scumpii explică:

Pai as fi dispusa sa dau 100 de lei, si ii plac foarte mult jucariile.si ii plac foarte mult lucrurile decorative.

| Madddi a răspuns:

Pai, un catelus mare de plus, ursulet, sau o bratara de argint cu initiala ei. happy

| Daiana009 a răspuns:

Poi ai o lista foarte lunga cu ceea ce ii poti cumpara.Fiind prietena ei o cunosti mai bine si sti ce gusturi are.Ai putea sa ii iei : Lantisor din argint/aur
Bratara din argin sau ceva mai simplu gen cu initiale
Un tricou
poate o poza cu voi(ar fi dragut)
parfum
Urs de plus
Sau ceva semnificativ din viata voastra, ceva ce se poate pastra mult timp, ceva ce ii poate aduce aminte de tine mereu:X
Sper ca te am ajutat...