| anonim_4396 a întrebat:

Prietena mea zice ca mama il iubeste mai mult pe fratele meu decat pe mine si ma enerveaza ce sa ii zic?laughing

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Cred ca face asta expres ca sa te enerveze, asa ca atunci cand iti mai spune asta razi ca de o gluma buna si precis o sa inceteze. Eventual poti sa-i zici ceva de genul "Ah ce gluma buna, mai stii si altele? Ma distreaza nemaipomeni!" Orice ai zice n-ai face decat sa ii dai apa la moara si o sa continue cu zicerile. Succes si numai bine!

| BiancaDianaa a răspuns:

Prietena ta nu prea are multa minte in cap. O mama isi iubesti la fel de mult copii nu face diferentewinking. cand iti mai spune asta ii spui : ''Si ce te oftici? Ai vrea sa te iubeasca pe tine sau care e problema?laughing'' big grin

| lulu_1818 a răspuns:

Prietena ta are dreptate didy, este un geniu. mama ta il apreciaza mai mult pe el decat pe tine. mereu esti umbrit de fratele mai destept...stiu de la fratii mei. nu e vina ta. dar are dreptatelaughing