| anonim_4396 a întrebat:

Prietenul meu crede ca il insel, i.am demonstrat de multe ori ca nu este asa, nu stiu ce sa mai fac tin foarte mult la el, da e foarte gelos si imi spune mereu ca arat foarte bine pe langa el, eu il plac asa cum e, da nu stiu ce sa mai fac cu geloziile lui sad

1 răspuns:
| Liviu a răspuns:

Asa sunt si eu gelos'
Gelozia se naste din iubire
De nu tear iubi nu sa'r ataca atat -.-
Macar stii ca te iubeste right?
Well.sa o luam babeste
Nu ii da motive vorbeste si cu amici tai spune-le...
Ca ai un prieten foarte gelos`
Sa nu faca glume ceva cand esti cu el :p
Sterge arhiva de pe mess sa nu o vada...
Sa nu iti vada unele mesaje...
Cel mai bine ar fi sa vorbesti cu el sa incerci sa ii mai explici inca o data
Ca tu numai pe el il vrei
IN o relatie nu prea conteaza cum arati conteaza ce fel de om esti
Ce ai in suflet...
Si etc ^^
Aratai ca il iubesti... fai suprize.multe ^^
Eu stiu suprize erotice poate=)