| summer19 a întrebat:

Prin ce metode putem sa ocrotim mediu inconjurator de poluare etc?

1 răspuns:
| M25M a răspuns:

Pai corporatiile sa nu mai arunce deseurile prin ocean si prin ecosistem, tarile sa nu se mai razboiasca cu tot felul de bombe.
Noi poate doar sa pastram curatenia caci altceva nu prea avem ce face. Orice am face insa clima si ecosistemele de pe Pamant au fost mereu in continua schimbare deci se va schimba si acestea cat de curand cu ajutorul nostru sau fara el.