| Aries90 a întrebat:

Probabil e o intrebare destul de frecventa dar eu nu gasesc... sad Cum pot face ca pe profilul meu de hi5, pe pagina principala, poza sa fie putin mai mare? Si eventual sa nu fie in vreun album, ci cumva separata. :*

Răspuns Câştigător
| Elena97M a răspuns:

Simplu:
1. Intra pe pagina ta principala
2. Intra la Editeaza Despre Mine (About Me)
3. Acolo la Despre Mine (About Me) scrii:

#user-picture IMG {HEIGHT:300px; WIDTH:300px; DISPLAY: none;}
#user-picture {
WIDTH: 300px; HEIGHT:400px; TEXT-ALIGN: center;
DISPLAY: block; background-image: url(aici pui adresa de hi5 a pozei dorite); background-repeat: no-repeat; background-position: center; border: 2px; SOLID: #008000 2px;}

4. In locul de sus unde scrie aici pui adresa de hi5 a pozei dorite, intri pe o poza din hi5, copiezi adresa, stergi ceea ce este scris si pui adresa pozei.

Gata! Sper ca ai inteles pasii. :d

2 răspunsuri:
| Criiss16 a răspuns:

Intra aici:

http://cocolinoblog.blogspot.com/2009/03/cum-maresc-poza-hi5.html

Aici ai fiecare pas. Sper ca ti-am fost de folos.

Salutari.:*

| Elena97M a răspuns:

Ms pentru fundita si k tziam putut fi de ajutor. :d