| doker a întrebat:

Problema instalare San Andreas

Am avut un san andreas vechi care l-am sters cu delete iar acum vreau sa-mi instalez alta versiune de san andreas deci cand am vrut sal instalez am ajuns pana la partea unde alegi destinatia cand am apasat pe butonul "instal" mi se inchide fara sa-mi dea vre o eroare.
P. S:1)Indeplinesc conditiile si am mai avut san andreasu recent
2)Nu e de la instal deoarece am incercat si pe altul
3)Nu merge sa-i dau uninstal la cel vechi
VA ROG STITI CARE E PROBLEMA?

3 răspunsuri:
| SnicK a răspuns:

Da, nu trebuia sa-l stergi cu DELETE, jocurile nu asa se sterg.
Trebuia sters din Control Panel/Add/ Remove Programs
Asta e problema.

| doker explică:

Pai da da acum nu mai merge sa-i dau uninstal din control panel crying face la fel ca si instalul o sugestie?

| doker explică:

Problema rezolvata.Multumesc.