| G a întrebat:

Pt cine a urmarit Giuvaierul Palatului (Dae Jang-Geum): ma lamureste si pe mine careva cine era Kwangjo Cho mai exact? big grin

3 răspunsuri:
| G explică:

@anka: nu ma intereseaza actorul, ma intereseaza ce rol a avut el, impotriva cui era, cu cine tinea, chestii de genul. oricum n-a luat parte la actiune, in film doar s-a vorbit de el (din cate tin minte). laughing

| anka a răspuns:

Nu stiu la cine te referi. Aici ai distributia filmului. http://www.imdb.com/title/tt0409546/

| ank a răspuns:

Da.si eu sunt curioasa cine era nenea asta
nu cred ca a aparut vreodata in serial oriucm:=?
dar tin minte ca mereu il confundamlaughing