| sym0nyck a întrebat:

Pt fete : la ce te uiti prima data la un baiat?
pentru baieti : la ce te uiti prima data la o fata? thinking
sa va vadbatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| sergiu25bc a răspuns:

Ce ma atrage la o fata.1 primul rand sa nu fie cu figuri, sa fie sincera ce f rar gasesti, sufletista, cu bun simt, si sa stie sa iubeasca persoana de linga ea, cum o iubeste si el pe ea.

20 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

La multe happy
-Ochii love struck
-Privirea
-Zambetul
-Aspectul fizic cat de catwinking

| Silvia a răspuns:

Fizic si fatabig grin

| SweetCandy a răspuns:

La zambet si daca are dintii frumosibig grin

| crisS a răspuns:

La ochi ar trebui sa fie albastri si sticlosi sau negri si patrunzatori tongue

| Elly4all a răspuns:

La fizic si la fatasmug

| Gabry a răspuns:

Infatisarebig grin

| JackieSue a răspuns:

La ochi...privirea trebuie sa spuna totul despre el big grin.

| kayan a răspuns:

Tot la ochi ma uit si eu... la ochii de sub bluza.

| marry a răspuns:

La chip... o sa imi atraga atentia zambetul si ochiibatting eyelashes

| danutza a răspuns:

La ce se poate admira...asta daca are cv

| Helvete a răspuns:

In primul rand la personalitate, comportament, modul in care gandeste, ideile pe care in legatura cu anumite lucruri, ca sa imi dau seama daca avem ceva in comun(asta conteaza cel mai mult pentru mine), apoi la felul in care arata.

| zeeeeeex a răspuns:

Fac asa un mic top big grin:
-Ochii... privirea ei trebuie sa imi patrunda sufletulhee hee
-Buzele... Daca nu saruta bine macar sa am cu ce ma juca big grin
-Fundul si sanii... Not to big but not to small... My hand has to stop somewhere when i`m touching her big grin

Take care!

| Dan a răspuns:

Daca este inteligenta si sincera.

| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

La fata

| Yly a răspuns:

La ochi si apoi la adidasibig grin. e ciudat dar nobig grin

| diiiiiannnnaa a răspuns:

Poi la un baiat ma uit prima oara la suflet, la felul km se comporta km gandeste :p

| somniferu a răspuns:

Eu ma uit prima data la ochii, zabet, corp si daca e imbracata in mov deja ma dat gata...ciudat nu?

| s1mplek1ss a răspuns:

ma fata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa vad daca are par in nas...interesant nu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hmmm,laughing la fata, la fundwhistling la cum se imbraca. si sa fie dragut[comportament]