| qtheodora a întrebat:

Pun 5 vedete si voi mi le puneti cu locul I II III IV V sine are la fel ca mine funda...Vedetebig grinemi Miley Inna Selena Justin

Răspuns Câştigător
| Bailey a răspuns:

1.selena
2.miley
3.inna
4.justin
5.demi
fundita te rog :*:*:*

19 răspunsuri:
| qtheodora explică:

Demi era

| Alexandra9909 a răspuns:

1.demi 2.selena 3inna 4. justin 5.miley

| mads a răspuns:

Selena, Miley, Justin, Demi, Inna
thinking

| Forevăr a răspuns:

1Selena smug 2 Miley happy 3 Inna happy 4Justin

| babydolldeea a răspuns:

1 demi 2 inna 3 miley 4 justin 5 selene ( desi eu ascult cel mai mult miley si inna laughing )

| DeathTheKid a răspuns:

Nu exista loc pentru eilaughingceva care sa fie mai rau decat ultimul loc

| Liudika a răspuns:

Salut` cred ca: Selena` Miley`Justin`Demi`Inna - fundita da sau nu? big grin

| elena999 a răspuns:

Selena,Inna,Demi,Miley,Justin

| stefickutssa a răspuns:

1 selena
2 inna
3 miley
4 justin

Răspuns utilizator avertizat
| byabyaby a răspuns:

Locul 1 :miley locul 2:selena locul 3: demi locul4:inna locul 5 justin

| blonda_6663 a răspuns:

1.demi
2.miley
3.inna
4.selena
5.justn
le-am pus ca tine, dar e doar o intamplare. le-am ordonat de la cea mai sincera la cea mai falsa asa cum le vad eu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce vedete interesante laughing Iti raspund pentru ca recunosc ca ma uit pe disney desi am 19 ani =)
1. Miley Cyrus
2. Demi Lovato
3. Justin Bieber
4. Inna
5. Selena Gomez

Răspuns utilizator avertizat
| Liudika a răspuns:

Pai nimeni nu a raspuns corect inca?
Mai incerc o data big grin => Demi - Miley - Inna - Selena - Justin.
Chia daca nu prea ascult astfel de muzica dar la virsta ta ascultam cintece ale acestor vedete. (K)

| qtheodora explică:

Prima este selena si al doilea este justin mai departe voi sa le ordonati:d

| illegalb0y a răspuns:

Inna,miley,demi,selena,si balega aia umblatoare de justin

| Swishiangellinda a răspuns:

Selena, Demi, Miley, Justin si Inna

| qtheodora explică:

Nimeni nu a raspuns corect dar ii dau lui allexa pentru ca a fost cea mai aproape...
si raspunsul corect era:
Selena
Justin
Inna
Demi
MIley