| Decebalul a întrebat:

Puneti-mi un link cu un site unde pot gasi niste statusuri super amuzante, sa nu ma mai pot opri din ras si un link cu un site unde pot gasi poze super amuzante pentru status.
Funda!

5 răspunsuri:
| DayByDay a răspuns:

Nu-s momentan la tastatura, dar daca tipi foarte tare la monitor s-ar putea sa te aud…

Trebuie sa ne iubim si mai tare in aceste vremuri de cotitura, intr-o tara in care Vantu’ in loc sa bata…fura.

Este bine sa lasi bautura…. insa rau este sa uiti unde ai lasat-o.

Azi m-am dus si eu la biserica. Cand ma uit la cucoana de langa mine..isi aprindea tigara. Doamne! sa scap berea din mana nu alta. Opriti planeta vreau sa cobor!

Ai Bani!? … Hai la bere … N-ai bani!? … Du-te vere!

Fac cinste plateste vecinu!

Munca nu a omorat niciodata pe nimeni … dar de ce sa risti?

Nu lucrez in weekend si in zilele care se termina cu i!

Frec menta ca sa creasca productia de orbit.

Bate si ti se v-a deschide … proces penal!

Mut dintii. Pret avantajos!

Nu-mi mai dati sfaturi… stiu sa gresesc si singur!

Mai bine taci si doar pari prost decat sa vorbesti si sa inlaturi orice indoiala!

Mi-am luat oglinda sa imi vad avataru…

Zambeste, maine s-ar putea sa fii stirb!

Mama prostilor e mereu gravida.

Fugi de tentatii…dar incet sa te poata ajunge.

E greu sa nu faci nimic… nu stii niciodata cand termini…

Ca sa intelegi ca esti prost trebuie totusi sa-ti mearga mintea

La inceput n-o iubeam, acum o iubesc ca la inceput!

Femeile … sunt ca locurile de parcare : cele bune sunt ocupate iar cele libere sunt pentru
handicapati.

Banii nu fac fericirea, o cumpara gata facuta!

http://www.invizibil.ro/Statusuri-yahoo/statusuri-amuzante.html

Răspuns utilizator avertizat