| Biiaancaa a întrebat:

Puteti plz sa imi spuneti un nume super tare{pe engleza} de cont.ca si:
bubbledizy, goosip girl etc. Funditaaaaaaa+Voturi!

Răspuns Câştigător
| papys44 a răspuns:

GoldenTiger,DarkButterFly,EvilKitten,Powerless,PrettyGirl,DarkOracle,BubbleGirl

6 răspunsuri:
| Siracuzia a răspuns:

Buna!
dizzy.clouds,life_is_so_coloured,rainbow_in_the_night,candy.girl,bubble_girl,green.blue,bitter_cherry,sexy_cat etc.

| FunKyPunKyGirl a răspuns:

Prettylittlepink
pinky
prettygirl
bunnygirl
shinygirl

| sddsdsdewre a răspuns:

Kenty,Tydy,Rendy

| sddsdsdewre a răspuns:

Kenty Tydy Rendy

| TC3 a răspuns:

GhostRecon | Frost | lollipop | CyberStorm | Sequiental | UrbanStyle| TopBeast | Smile | SkullRevenge | Prototype | RealGangsta | FrostButterfly |

| ღAnonimaღ a răspuns:

CherryRosa