| anonim_4396 a întrebat:

Puteti sa va creati un cont pentru mine la http://www.cartidownload.ro sa activati apoi sa imi dati nikname ul si parola va rooog

Răspuns Câştigător
| Oktavian a răspuns:

Tiam facut cont niknameul tau este inteleptul iar parola bucuresti

5 răspunsuri:
| Oktavian a răspuns:

Tiam facut contul nikname-ul tau este inteleptul iar parola bucuresti

| HaiHui4Ever a răspuns:

Cauta si tu carti pe www.carteaonline.com

| diva99 a răspuns:

Nici cand

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Multumesc frumos puteai sa trimiti pe privat da nu-i nimic mersi frumos

| perdia a răspuns:

Eu aveam cont pe www.scribd.com si cum toate cartile de pe cartidownload.ro sunt de acolo, daca iti faci un cont pe scribd le poti downloada fara a-ti mai cere sa te loggezi. Succes