| Necuu a întrebat:

Putin ajutor? Intra te rog aicea...dai un subscribe si scrie un comment cu " M-a adus spec2498 ". Cel care ma ajuta sa castig ( adica sa imi faca rost de mai multe persoane care sa se aboneze si sa dea un comm cu "m-a adus spec2498" ) primeste funda. P.S. Spuneti cate persoane ati convins sa dea un subscribe si sa dea un comm.

http://www.youtube.com/watch?v=8ZdFULdxaag&feature=g-all -c

1 răspuns:
| Dots a răspuns:

In primul rand inainte sa postezi o intrebare "aicea" invata sa scrii iar in al doilea faci reclama altor site-uri