| GeorgianaDragus a întrebat:

Putin ajutor va rogsad
mi-am instalat Love Live Messenger si cand dau clik sal deschis imi apare asta :
The program can`t start because msidcrl40. dll is missing from your computer Try reinstaling the program to fix this problem...
trebuie ceva program?
daca da pliz dati-mi un link de undel iau
mersikiss
funda
big grin

1 răspuns:
| ghineanamaria a răspuns:

Nu trebuie program trebuie doar sa traduci ce spune adicatonguerogramul nu poate incepe deoarece msidcrl40. dll lipseste din calulatorul tau.Reinstaleaza programul pentru a repara aceasta problema.

Deci e clar ce iti zice. Daca nu merge descarca de pe net msidcrl40. dll