| Valentin_5229 a întrebat:

R3 all... Dati'mi si mie niste nickname'uri tari de cs. Cele mai bune funda asiguratwinking

Răspuns Câştigător
| KamyKaze666 a răspuns:

Iauzetongue
Pro me^ [; x] numele meu de cstongue
Black
Den
VaLi si Atat
Bere de Post
Funnky Boy
Just I
I LoVe ThE DaRk^
Si.De.Restu.Caramele
Dau cu capu-n glontz
Planeta Moldova
HeadShot
Hai cu Bomba
BombaCuZoaiebig grin
Spikkey
[R].[A]
Stau Si Beau
Fara Mila
Am Sange Rece
IePuRaSh; X
el.
AwP BoY
Stai Ca Trag
Linking Park
I Hate Cs
Te-am Luat
BuHaHa
MiScO
DrAg Me To ThE HeLl
KyLeR

2 răspunsuri:
| Pneumonoultramicroscopicosilicovolcaniconioza a răspuns:

Pai... Am2peu, 2pac, tupac, V@L3N71N(7-e t si 1- e i de la valentin), sau cele mai tari :Moartea vine dupa --------(si dupa --- pui sa sageata de aia eu nu am pentru c am diactritica de exemplu ^ dar intors spre dreapta intelegi nu?)si mai e si :NU trage ca am 3 copii asta ii cea mai tare

| hax0r a răspuns:

1M73hn00b, h3@d507, _viol666_ etc etc. sau poti sa folosesti ca toti cocalarii nume de fotbalisti si/sau nume care se termina in "-inho". da nu iti recomand ca o sa fi vanat de codati