| anonim_4396 a întrebat:

Raspuns URGENT!
Broasca de la o usa de fier/metal se poate schimba?
Va rog cineva. ca am nevoie repede foarte repede va rog din suflet!

Răspuns Câştigător
| Dnnx a răspuns:

Da sigur se poate schimba te duci si cumperi alta broasca o scoti pe aceea veche si o pui pe cea noua sper ca acest site sa te ajute http://www.douamaini.ro/? p=38 succes;)

3 răspunsuri:
| lol1232 a răspuns:

Da

| fif2002 a răspuns:

Da, se poate, dar trebuie sa ai o broasca de acelasi tip.

| Cromasston a răspuns:

Se poate(ca si noi am stricat-o la scoala si am cumparat altabig grin). atat broasca in exterior(carcasa de metal), cat si piesele pe care le are inauntru au costat in total 100 lei.