| Angelworld a întrebat:

Re all am si eu un bike mai veki si nu stiu ce inbunatatiri sa ii aduc m-am gandit sa ii pun niste leduri sa adauge un plus de stil dar nu stiu cum sa fac contactul... am incercat cu beculete din instalatia de brad dar am un contact imperfect... poate sa imi dea si mee cineva o skitza ceva? si daca se poate niste chestii utile din casa care sa adauge un plus de stil dau funda!

Răspuns Câştigător
| Golanasul a răspuns:

Iti recomanda ledurile acelea de la brichete happy au o putere destul de buna pentru bike iar acelea se pot pune ori unde, poti sa vopsesti janta intr-un verde mai inchis si o sa arate bine

| Angelworld explică (pentru Golanasul):

Mersi dar mai ai idei?

2 răspunsuri:
| kurinkita a răspuns:

E grele gramatica?