| nobody_7406 a întrebat:

Recomandati-mi niste comedii bune. da` nu asa. dinalea graave de totlaughing sa raaad si eu la un film ca demult nu s-a mai intamplat asta.

5 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Recep Ivedik .

| Farcas a răspuns:

American Virgin, The Hangover, Little man, Ace Ventura, Van Wilder, Harold and Kumar!

| UNfriendLY a răspuns:

Iti recomand un serial. eu nu prea am simtul umorului dezvoltat, insa la acel serial, rad pana imi dau lacrimile tongue happy, trebuie sa stii si putina engleza, se numeste : two and a half men
are vreo 7 serii a cate 24 episoare din cate imi aduc aminte

| Mefisto23 a răspuns:

Meet the Fockers, Meet the Parents, Madea goes to Jail, seria Acasa la Coana Mare, White Chicks... Iar un serial misto de comedie ar fi How i met your mother.

| Mary Marry a răspuns:

Pai pe astea le-am mai zis:
Acasa la Coana Mare
Madea
Madagascar
Shrek
Kun Fu Panda
Pantera Roz 2
Povesti de adormit copiii(este o comedie extrem de buna, nu e numai pentru copiii)
Ice Age 3
Sau uitate la Mr. Bean, eu aproape ca fac pe mine de ras
Cam astea imi vin in cap.