| Betty18 a întrebat:

Recomandati-mi o telenovela gen clase 406 sau Rebelde, pe care o pot vedea online, una care nu a fost la tv...happy

4 răspunsuri:
| Amilik a răspuns:

Iti recomand serialele coreene care sunt pline de tinerete, iubire, drama, romantism. Le poti vedea online gratuit si cu subtitrare in limba romana pe http://www.serialecoreene.net/

| Madalina_Georgiana_1998 a răspuns:

Rebelde Way, Casi Angeles (1, 2,3, 4), Aliados, Rincon de Luz, Chichititas (2006), Verano de 98, Floricienta,
Super Torpe astea sunt realizate de Criss Morena care e wow? imposibil sa nu plangi la ele. Si mai sunt: Señales del fin del mundo, patit-o Feo, Atrevete a soñar, Miss XV, Soy Luna (1, 2,3), Violetta (1, 2,3), Hightway Rodando la Aventura, Mi corazon es tuyo, Hijas de la Luna, O11CE, Tierra de reyes, Wenna profe, Papa a toda Madre, Camaleones, Simona, Sueña Conmigo, Consentidos, Nini, Grachi. Sunt toate super geniale, ti le recomand cu cea mai mare incredere?

| MaiteHoney a răspuns:

Rebelde Brasil, Dream High 1, 2 si Playfull Kiss, Goong, Telenovelele Angeles, Alma Pirata si Aliados care sunt produse tot de Criss Morena cea care a facut si serialul Rebelde Way