| floriilegale a întrebat:

Repede care stie cum sa-ti schimbi numele pe you tube. funda+vot

Răspuns Câştigător
| dragonul96 a răspuns:

Sall.:Tii cursorul mouse-ului sus, in dreptul numelui. Dai click pe Account si mergi la Profile Setup. Numele si varsta le schimbi de la Personal Details, iar poza de la About Me > Change Picture.

4 răspunsuri:
| ZâmβέŤ a răspuns:

Nu ti-l poti schimba.Am incercat siwinking.

| floriilegale explică:

Msss

| Alice_9260 a răspuns:

Daca te referi la username, acesta nu mai poate fi modificat.Am incercat si eu asta acum ceva vreme dar am ramas cu contul acela, pentru videourile uploadate. Daca te referi la datele care iti apar pe channel in stanga, poti da pe "edit".happy