| anonim_4396 a întrebat:

S-a inchis facebook-ul? Sau dc nu merge? Au vreo legatura anonymous cu asta? Cine imi raspunde la intrebari la cel putin una ii dau funda + vot

Răspuns Câştigător
| Kira22 a răspuns:

Acum merge!

19 răspunsuri:
| TheWoolf a răspuns:

Nu S-a anuntat inca dar cel mai probabil anonymus l-a inchis happy sau de frica. lau inchis eu pentru ACTA... inchisoare 5 ani.

| sheryn a răspuns:

Nimeni nu stie ce se intampla...nimanui nu ii mergecrying

| Robert_Ilin_1998 a răspuns:

Nici mie nu imi merge.

| sheryn a răspuns:

Sper sa fie doar temporarstraight face

| BodyFleci a răspuns:

Au cazut serverele pentru ca sunt prea multi utilizatori la fel cum s-a intamplat si cu Google+. Cred ca o sa se redeschida curand...

| BodyFleci a răspuns:

Au cazut serverele pentru ca sunt prea multi utilizatori la fel cum s-a intamplat si cu Google+. Cred ca o sa se redeschida destul de repede.

| BodyFleci a răspuns:

Au cazut serverele pentru ca sunt prea multi utilizatori la fel cum s-a intamplat si cu Google+. Cred ca o sa se redeschida destul de repede.

| AdelyN23 a răspuns:

A revenit FaceBookwinking a fost o problema de retea

| ChristiaNNN a răspuns:

Facebook-ul nu are nicio legatura cu ACTA si nici cu oprirea netului. Pur si simplu le-o fi oicat anumite servere. Problema s-a remediat insa. Nu va mai speriat asa repede, ca nu este in avantajul nimani sa dispara Facebook-ul.

| AncutsaAlexutsa a răspuns:

Mai, eu nu stiu ce nu va merge voua.straight face mie facebook'ul imi merge perfect. Si stati linistiti ca nu o sa inchida facebook'ul... o sa aiba de pe numai stiu ce data, toata lumea cronologia. Acel timeline de care comenteaza multa lumehappy.

Probabil ca nu va merge fiind ca fac ceva schimbari. sau mai stiu eu. Asa ca, stati chill:*.

| roxanaa98 a răspuns:

Nu s-a inchis inca fb... dimineata nu mergea dar acum merge happy

| BodyFleci a răspuns:

Cum iti spuneam... au picat serverele dar s-a remediat repede problema. Funda?

| Sara2 a răspuns:

Vai ce tragedieee crying
ps. ma c.c in el de Facebook

| Omulrational a răspuns:

Daca ar face ceva bun astia cu cu ACTA lor ar fi sa inchida Facebook.Stiu ca o sa imi sara toti copiii in cap, dar asta e adevarul, porcaria asta va distruge viata.

| allynna17allynna a răspuns:

La mine merge...chiar acum 2 minute am intrat.thinking

caramela
| caramela a răspuns:

Hey.dar eu nu am avut probleme.merge de dimineata.

| Cărămidă96171 a răspuns:

Mie îmi mergee :p

| bogdi504 a răspuns:

Hopa baa..canu e chat...si in + nu a mers intr-o singura dimineata...