| Spintecatorul a întrebat:

S-a inscris cineva pe www.concurs.tk? Mie mi se pare o mare prostie, nu cred ca premiile sunt reale. Voi ce ziceti?

7 răspunsuri:
| DiDi a răspuns:

E o aiureala, la fel ca celalalte site-uri asemanatoare cu acesta.

| emy a răspuns:

Sincer, eu nu prea am incredere in asa ceva.Cred ca e o escrocherie, ca multe altele.

| Anonoim a răspuns:

Nu pare a fi real deloc mai ales daca te uiti la reguri... eu zic ca e un scam

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred si eu

| stefastef a răspuns:

Da eu si am castigat o pereche de casti! si un prieten de al meu un iphone 3!; d

| crudis a răspuns:

Eu am participat la o editie anul trecut si am castigat un Nokia c3, asa mi-a facut si mie o impresie la prima vedere, dar am zis totusi sa incerc :X si am castigat, m-a sunat unul si mi-a cerut datele iar dupa cateva zile mi-a venit premiul, cutie (originala) sigilata de eMAG cu telefonul in ea, probabil sunt sponsorii site-ului