| RkoBest a întrebat:

Sa; l.Am o intrebare cum pot sa postez pe youtube videoclipuri fara sa-mi trebuiasca camera de filmat? deoarece nu am una incaAs vrea sa fac un videoclip cu gta romania 2 si sal postez pe youtube ca sal vada diferite persoane. Dau funda pentru cel mai bun raspuns.

Răspuns Câştigător
| ChitzulescuCojocaru a răspuns:

Hey!^^ Downloadeaza hypercam de pe internet, seteaz-o pentru tot ecranul, intra in joc, apasa butonul de pornire(cred ca e f9, nu mai stiu big grin) si gata, filmezihappy. Apoi apesi acelasi buton pentru a opri filmarea. Sper ca ti-am fost de folos!^^

1 răspuns:
| catalineusx a răspuns:

Da se poate.Nu este obligatoriu ca videoclipul respectiv sa fie filmat cu o camera, il poti face si tu. Sper ca te-am ajutat