| UserName250000 a întrebat:

SA NU MERGETI LA CONSTANTA IN VIATA VOASTRA! Am vizitat toate orasele din Romania, iar cum am ajuns la Constanta, au inceput blestemele (cred ca de la domnul primar Vergil Chitac se trage): mi-a cazut telefonul si mi s-a spart, dupa care mi-a cazut toata mancarea pe jos, dupa care mi s-a rupt geanta si mi-a cazut laptop-ul meu scump. In alte orase nu mi se intampla decat la Constanta. Cum se face asa? Sa nu mai zic ca era sa fac accident in orasul blestemat.
Voi ati avut vreodata parte de asa ceva la Constanta? Cum am iesit din Constanta, s-au dus si blestemele

12 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Ai umblat cu gura cascata.

| Violleta2022 a răspuns:

Vrabia malai viseaza.
cand esti farier si scapi ceva din mana nu dai vina pe oras sau pe cei din jur, ci pe tine, ca esti farier si iti spargi lucurile.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Eu am scăpat mâncarea și la București, sa nu vii pe aici

| johnnny123 a răspuns:

Și astea s-au întâmplat tot la Constanța?

"în 14 Iunie 2023 | UserName250000 a întrebat:
Deci m-am saturat. Ghinion peste ghinion. M-am rugat la Dumnezeu si DEGEABA! Tatal meu mi-a facut pana acum de 5 ORI bicicleta, mereu se iveste cate o problema. Acum se clatina roata din spate de la bicicleta (e de alaltaieri pusa)"

" în 14 Octombrie 2022 | UserName250000 a întrebat:
Va rog sa ma ajutati! Tatal meu este mai ceva decat Tutankhamon. Aduce numai blesteme in orice locatie trece. Numai cand se apropie acasa incep blestemele, se stinge calculatorul, sar sigurantele, imi cade telefonul, cade televizorul la o mica atingere, vars apa, vars sucul."

Mie mi se pare că problemele tale nu au absolut nicio legătură cu Constanța.

| UserName250000 explică (pentru johnnny123):

Aparent nu era de la tatal meu, e de la primar laughing

| gabicoo a răspuns:

Da. Și nouă nu se rup mașinile când conducem prin Suceava. Sigur este din cauza primarului Lungu. Dar am rupt ghinionul. Am ales alt primar. Voi?

| Furnicuta000 a răspuns:

Poate ai avut o zi proasta

| ioana748 a răspuns:

Ceva karmic probabil.
Din alta viata.
Nu mai merge in Constanta.

| Lupică27 a răspuns:

Si eu eram tolomac cand eram mic, imi cadeau chestii din mana, nu cred ca era din cauza primarului.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil erai doar obosit.

| KovacsB a răspuns:

Doar tu esti blestemat.

| 1onur a răspuns:

Eu sunt născut crescut în Constanța și nu cred că Constanța are o vină că va drogați și beți fără nicio măsură dacă nu va convine Constanța stați în orașul vostru. Doamne ajută.