| DJohnny a întrebat:

Sa zicem ca sunteti presedintele consiliului de elevi...Ce "legi" ati da in scoala pentru a ajuta scoala si sa nu iti superi nici colegii.(FARA RASPUNSURI STUPIDE)

2 răspunsuri:
| ImiPlaceSaEnervezLumea a răspuns:

1.Uniforma obligatorie, ca sa nu mai existe tot felul de discutii pe tema hainelor(ba ca sunt de firma,ba ca nu sunt, ba ca sunt scumpe, ba ca sunt ieftine etc rahaturi dde astea). In felul acesta, si cei ce nu au posibilitati financiare vor putea fi priviti altfel .2.Prezenta la cursuri se va face fara telefonul mobil! 3. Obligatorie prezenta la orele de educatie fizica si sport. (30 de minute de miscare pe zi sunt recomandate de medici pentru o buna functionare a organismului).

| Deyush08 a răspuns:

Fara uniforma obligatorie (pantaloni de stofa, vesta de stofa); elevii sa vina decent imbracati, in blugi (fara rupturi), camasa / tricou alb

asta cred ca as face laughing