| stivendaniel a întrebat:

Sal am doua intrebari pentru voi
1, Cei cu funda asta cum o dai si cum faci rost de ia?
2. Vreau sa joc teraria dar imi tot da o eroare cu net farmework
si dupa ce l-am instalat il deschid si im apare alta eroare si imi zice

Terraria a intalnit o preoblema si se va inchide. Ne cerem scuze pentru deranjul provocat

DAca ait lua ceva informatiile pe care lucrati se pot pierde.

Va rugam sa informati Microsof despre aceasta paroblema...

CE sa fac s-ar putea sa dau si funda

2 răspunsuri:
| TheSkull a răspuns:

Instaleaza net framework de pe situl la Microsoft si daca nu imi spui si iti dau eu un link cu jocul
PS daca vrei sa jucam lasa id de skype

| Myforyou a răspuns:

Funda o dai raspunsului cel mai bun în dreapta fiecarui raspuns apare „declara raspunsul castigator" si dai acolo la numele celui care tu crezi ca este raspunsul cel bun daca mai ai nelemuriri spune-mi si despre a 2-a ta întrebare sincer nu stiu...