| chocolatedream a întrebat:

Sal, ce parere aveti despre produsele de la apple (Ipod, Iphone, Ipad, mac )etc >?

4 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Sunt bune.dar incep sa fie ajunse din urma!
.cel putin HTC, si Samsung au ajuns chiar sa le depaseasca!

| AdRiAn_9543 a răspuns:

Produse pentru cei care vor sa se dea mare. Poti la acei bani sa iti iei un laptop performant, chair de 2 ori mai perfomant in loc sa iti iei IPad 2, in loc de IPhone 4 ai putea Samsung Galaxy S! Parearea mea...

| XDarkAngel a răspuns:

Is faine, imi plac, da nu-s nebuna dupa ele deoarece mi se par putin de fite...

| PredaAndrei a răspuns:

Sunt extrem de bune iphone e ca un mini calculator.Am numai cuvinte de lauda la adresa celor de la Apple.