| deyutzyk97 a întrebat:

cine a fost eliminat vineri seara in 11 iunie 2010 la nora pentru mama 4? plssss promit ca dau funda...:X::Xlove struck

Răspuns Câştigător
| elyssa20 a răspuns:

Mama saptamanii : Dna Lacramioara le-a nominalizat pe Alina si Alexandra

Ea a trebuit sa aleaga dintre cele doua nefiind niciuna protejata de public.

Doamna Lacramioara a ales s-o elimine pe Alexandra.

Asadar fata eliminata la aceasta finala a saptamanii la Nora pentru mama a fost Alexandra

Nora saptamanii: Diana

locul II: Cristina
pupici.

2 răspunsuri:
| TheWho a răspuns:

Alexandra a fost eliminatatongue...
fundatongue

| Addaaa99 a răspuns:

Buna...
si eu sunt fana nora pentru mama 4... ii iubesc pe toti
acum sa iti raspund la intrebare a iesit alexandra deoarece doamna lacramioara a iesit mama saptamani si a avut sa aleaga intre alexandra si alina. si a ales alexandratongue
pa. te astept si la intrebarile mele