| Phineas a întrebat:

Exista ceva jocuri cu masini romanesti(adice din Romania ca nu sunt romanesti) de exemplu cu Opel, Mercedes, BMW, Audi, Dacia, Hyundai in care sa mergi cu aceste masini pe drumuri de tara...sa fie putin ca in realitate sa mergi cu ele pe drumuri de tara pe sosele sa poti sa te duci la service, la spalatorii... ce ziceti exista? Funda+vot!

1 răspuns:
| rZv995 a răspuns:

Inca nu exista un asemeanea joc dar ar fi misto cum zici tu!
Si mie mi ar placea un asemenea joc!