| AndrikNebunik a întrebat:

sal! ma plictisesc de moarte! ce sa fac?! ( afara ploua, mi-am facut temele )

Răspuns Câştigător
| XxRockStarxX a răspuns:

1.Deseneaza
2.Asculta muzicaa
3. Urmareste un film
4. Picteaza
5.Sunati o prietena
6.Iesi in oras cu prietenele
7.Iesi la un suc
8. Uita-te pe reviste
9.Citeste o carte
10. Danseaza
11.Canta
12.Joacate jocuri pe net
13. Daca ai joacate sims
14. Vorbeste cu prietenii pe mesenger
15.Cauta poze

etc. fundita?

14 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Uită-te la tv sau răspunde la întrebările de pe TPU!
Pa, pa.

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Citeste o carte.

| AvalohAlyn a răspuns:

Sunt o gramada de lucruri pe care poti sa le faci. Poti sa citesti cartile tale preferate, sa citesti revistele tale preferate si interesante, sa incerci sa gatesti, sa asculti muzica ta preferata, sa te plimbi(daca sunt conditii)in locurile tale preferate, sa vizionezi un film bun, sa scrii in jurnal, agenda, sa te ingrijesti de animale sau pur si simplu sa admiri unele poze, natura.Numai bine.

| Lora a răspuns:

Uita-te si tu pe net dupa vestimentatie, machiar, hair style pentru revelion

| εїз a răspuns:

Uită-te la Dansez pentru tine, ia-ţi un joc, ieşi în ploaie, scrie o scrisoare Moşului.

| ioana1704 a răspuns:

Citeste o carte, rez niste problema la mate, fizica, chimie etc

| Lala20 a răspuns:

Uite-te la dansez pentru tinebatting eyelashes
sau citeste o carte
sau suna-ti niste prietene
etc

| jvEcu a răspuns:

Vino pe la mine :*!

| KinderPinguii a răspuns:

Citeste niste reviste, vorbeste pe mess cu prieteni, uita-te la tv...in special pe proTV, fa-ti curatenie in camera, asculta muzica etc. chesti distractive

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Degetica

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru plictiseala, vezi si tu acest site http://www.panalu.net/ cu multe programe, chesti interesante, nu te plictisesti, super

| Elenahhhhh a răspuns:

Joacate pe net

| IngerashZapacyt a răspuns:

Pai:

1.Citeste ceva amuzant
2.amuzate cu niste bancuri aici:
http://meme.ro/bancuri
3.Instaleaza acest site mai intai fa-ti un avtar si distreazate
http://imvu/index

4. Vb cu prieteni pe mess
5.schiteaza ceva
6. uitate la un film si fa-ti niste popcorn
7. Fa farse la telefon

| denisaadela a răspuns:

Poii fugi pana la chiioscu de zeare si ea si u revista cool girl (waa o ador ) si citeste-o sau intra pe mess vb cu cineva ...mai stiiu eu Suucces :*