| pypa007 a întrebat:

Sal spuneti-mi si mie cum se numeste jocu asta
cand instalezi jocu icoana de pe destop apare un tarnacop la inteput de tot cand intri in joc de da intr-o mina si as multe nave e vechi jocu asta l-am terminat de 3 ori si a cum vreau sa ma joc din nou si nu mai stiu cum se numeste jocu

Răspuns Câştigător
| cheloo74 a răspuns:

Cred ca Red Faction. Vezi ca a aparut recent si Red Faction:Guerilla.

1 răspuns:
| 4l3xander a răspuns:

Si parca minierii aia se revoltau si tu trebuie sa-i ajuti ca sa iasa la suprafata sau ceva de genu asta...winking