| IonuT2267 a întrebat:

Sal stiti eu n-am ce face acasa singur si imi place sa desenez si nu prea stiu ce... cine poate sa-mi de-a si mie niste idei?

Răspuns Câştigător
| OnciuAdrian a răspuns:

Pai ai putea desena cel putin 5 lucruri:
1.Peisaj de iarna
2.Insigne de la programe ( ProTv, Antena1, PrimaTv...)
3. Oameni sarutandu-se
4. Portretul cuiva
5.Casa ta?
Si-asa mai departe.

3 răspunsuri:
| Florenta16 a răspuns:

Orice este in alb negru este binevenit. Deseneaza ceva ca tot suntem in spiritul sarbatorilor, daca nu ceva peisaje, sau daca nu, pur si simplu adolescenti indragostiti ^^

| Razvansmekeran a răspuns:

Incearca sa-ti faci camera ta, sa te faci pe tine, sa faci o casa ce vezi sau tot ce vrei sper ca ti-am fost de ajutor funda?