| PureMadnesS a întrebat:

Sal'tare am mai deschis un topic pe tema asta dar rockeri se baga in seama! Am cerut niste statusuri in care sa jignesc rockeri! Deoarece in ziua de azi toti asculta rock si nici nu stiu ce zic cand canta! aproape 70% din ei nu stiu! asa ca numai imi sariti voi in cap ca va credeti mari rockeri! astept RAPPERI! NANE ARSSURA ascultati ma si vb!:Xdau funda pentru cel mai tare Status!

4 răspunsuri:
| Bunny a răspuns:

Macar ai asculat vreo melodie rock?- de orice subgen? Eu una ascult si rock si rap, dar asta nu inseamna ca daca tie nu iti place ceva altul diferit e mai idiot.Cu ce te incurca pe tine rock'ul? iti sta cumva in drum? Vezi'ti de nane si de ai tai si lasa'i pe altii cu gusturile lor. Poate si tu ai niste chestii care altora nu le plac.Nu poate sa fie toata lumea ca tine.Impaca'te cu gandul.winking

| MadnessCaffe a răspuns:

Gusturile nu se discuta, nu stiu de ce te bagi in viata altora happy

| delia_9230 a răspuns:

Cred ca ai observat ca nu prea ai fost laudat pentru aceasta intrebare...nu te supara dar care e problema ta pana la urama cu ce asculta fiecare? lasao balta

| Phutui a răspuns:

Omule esti nebun! daca cineva iti sare in cap, asta nu inseamna ca e rocker, inseamna ca tu ai o problema cu capusorul! daca o sa stii cu ce se mananc vreodata genu asta de muzica, atunci sa il jignesti dar bag mana in foc ca esti vreun fiu de lemo fustrat de 13 ani!