| anonim_4396 a întrebat:

Am niste webkinji. vreo 9 si un mazin` hamsters. Vreau sa le fac eu niste hainute, ca mama nu ma lasa sa le cumpar de la magazin ca zice ca-s scumpe...bla-bla. Am nevoie de niste site-uri care ma pot ajuta. Adica: cu marimi, materiale, forme, etc.Ma ajutati, va rooog? fundita! Repede!

3 răspunsuri:
| NirvanaE a răspuns:

Ma, eu vreau sa le fac, nu sa cumpar!

| AdelaAdela14 a răspuns:

Sa sti ca nu sunt scumpe. Scumpe sunt cele cu diamante, cristale, cu sclipici etc. Dar mai frumoase sunt cel simple adica diferite culori si cu un mic cerculet sau inimioara sau steluta etc.Sa sti ca am vazu la Kaufland cu 5 lei o hainuta foarte frumoasa. Funda?

| Ioana_Coserariu_1994 a răspuns:

Fata,nu cred ca exista site-uri pentru asa ceva dar sunt ieftine eu am 7 webkinzi si la toti l-eam cumparat cate doua haine crede-ma poti face rost de cinci lei pentru sa-i cumperi o rochita din caufland sau pantaloni