| JockerStoica a întrebat:

Sal TPU am o problema de o saptamana cand aprind calculatorul in bara de jos unde apare volumul antivirusu etc nu mai apare rcs si cand dau connect la rcs imi apare error 769 va rog ziceti-mi ce sa fac sa rezolv Problema Dau funda+vot repede

2 răspunsuri:
| MetalForever a răspuns:

Error 769 apare la windows XP si inseamna ca ai probleme cu placa de retea.Verifica daca e pornita sau suna-ti operatorul.

| smecherica a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa ai suni pe cei de la internet sa vina sa rezolve problema.