| Anonymus3000 a întrebat:

As vrea sa stiu de unde as putea sa imi cumpar un tech deck (skateboard din acela de degete) din Constanta. La ce super market si cam la ce pret?

3 răspunsuri:
| bya2011 a răspuns:

Nu stiu nici un magazin de unde iti poti cumpara un tech deck dar daca vrei iti las site-uri :* Http://shop.u-man.ro/ Http://www.bmxmagazin.ro/ Http://www.okazii.ro/ Http://www.youtube.com/watch?v=j_A_DK6shFA http://www.elanko.ro/......-9707.html

| GaBiTzA023 a răspuns:

Ai Putea S-l Cumperi Din Mall La Pretul In Jur de 30Lei!happy

| mihay4321 a răspuns:

Inceraca la Carrefoure