| MrSeby a întrebat:

Sal TPU.Folosesc Virtual DJ sa mixez si am o intrebare.Cum pot pune in timpul melodiei sa se auda o voce care sa zica DJ MAX, sau cand incepe o melodie noua. Cel mai clar raspuns Fundoi :d

1 răspuns:
| tYNNa_5461 a răspuns:

In virtual dj ai 2 parti unde sa pui melodia. intr-o parte pui melodia iar in cealalta parte pui vocea care sa zica Dj max.dai play la melodie iar cand vrei sa se auda dj max dai play si la cealalta. Sper ca am fost de ajutor