| ilinca2005 a întrebat:

Sal TPU, ma cam plictisesc in casa si nu pot iesi afara.Ce jocuri imi recomandati?

8 răspunsuri:
| XxTerrorxX2 a răspuns:

Eu o sa iti dau jocuri de strategie, care trebuie neapărat sa le încerci : Hearts of iron III (al doilea război mondial), Europa Universallis 4 (tot ce se întâmplă de-a lungul anilor 1444-1821), Crusader kings 2 (tot ceva de genul)

| Otto2014 a răspuns:

Counter strike, Minecraft, si uite si unul online: http://i.cdn.turner.com/......veGame.swf (e pe ecran complet.)

| Rony56 a răspuns:

Sigur toti romanii o sa-ti recomande CS 1.6 si Metin2, ca altceva nu le merg pe aragazu' lor. Si din cate vad ai 10 ani si esti fata. Joaca Minecraft, e destul de fain.

| DarkRevenge a răspuns:

Sah,jocuri pe net(gasesti tu), cleverbot, existor etc.

| p5ych0 a răspuns:

Seriile assassin's creed si far cry.

| TrololollPrettyDevil a răspuns:

De-a scoala cu papusile.

| Cimped a răspuns:

Bambilici

| Mihalache_Iulia_Gabriela_2000 a răspuns:

Este un joc dupa calculator,sau in real.
Eu o sa iti dau si dupa calculator si in real.
Pe calculator, laptop etc.
Poti sa te joci jocuri de aventura te înviorează happy.
Daca vrei sa te joci, in real iti recomand prima data faci sport, dupa care poti sa iti faci singur in minte un joc, dupa care i-l faci in real.
Sper ca te-am ajutat!