| anonim_4396 a întrebat:

Sal, TPU. Mi-am propus ca vara asta, oricum as face, sa castig niste bani. Am 13 ani si locuiesc in Galati. Stie careva ce joburi de vara as putea avea? Eventual sa impart pliante, sa livrez chestiutze, pot lucra la calculator...etc. Are cineva din Galati nevoie de asa ceva? Sunt liber pana la inceputul scolii happy

1 răspuns:
| stefancelmare7 a răspuns:

Eu nu stau in Galati dar iti propun sa vinzi limonada, soc etc.sau ai putea sa te apuci sa speli masini, sa vinzi lucruri facute de tine etc.