| Minalore a întrebat:

Ofer Funda! Cred ca ati mai auzit de stardoll. Un joc de moda in care de obicei scopul e sa ajungi National CoverGirl(ncg) sau Miss Stardoll World. Am o prietena obsedata de stardoll care vrea neaparat sa ajunga ncg. Mie nu mi se pare ca merita. Ea pentru a castiga triseaza...Azi si-a facut 10 conturi ca sa voteze, mai are o prietena care are 3 conturi si o voteaza si se foloseste i de mine (ma rog adevaru' ca mai are si voturi primite cinstit sau cu rugat de oameni.). Ideea e ca ea arata bine dar se tot schimba la fata si la par si acum vrea mereu sa arate diferit de alta data. A inceput sa nu mai arate asa de bine. Voi ce credeti?
P. S. - Ea se numeste mikidelik. Daca va place si de mine as dori si eu totusi sa primesc niste voturi. Conturile mele: LoRosy si CrikiPiky2000.
Va multumesc!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Site`ul nu are ceva masuri impotriva chestiilor astora? De obicei, site`urile de genu` aveau thinking
Si da, nu e corect deloc.Altii se straduie, si prietena ta se voteaza pe ea insasi straight face

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi dai parola ei daca o sti

| Mo0hand a răspuns:

Da. Si eu incerc sa castig si cred ca as merita... Dar ma rog... Am auzit ca unele conturi daca le faci la intamplare nu li se include votul pentru altcineva daca nu ti-ai scris e-mailul. Daca vreti sa ma cautati ma numesc: Toxic-Girls2

| Serena03 a răspuns:

Nu este prea corect, si eu joc Stardoll de mult timp si as dori sa fiu Miss, dar nu trisez, incerc sa obtin voturi corecte. Daca vreti sa imi vizitati suite-ul ma cheama Lili_1997

| Pacionea_Ana-Maria_1996 a răspuns:

Si eu mi-as dori sa ajung NCG, dar e imposibil.Acum lumea de pe stardoll s-a cam schimbat, e mult mai rea si mai fitoasa...desii sunt ss nu am castigat niciodata.

| OtakuHere a răspuns:

Sincer.mi se pare ok sa foloseasca conturi fake..toata lumea de pe stardoll acum e mai fitoasa...s-a schimat mult stardoll-ul.Toti care candideaza la NCG folosesc conturi fake numai ca sa castige un trofeu. -_-