| anonim_4396 a întrebat:

Sal TPU.pe 22 martie e ziua mea siii...nu prea am idee cum sa mi-a petrec. daca-mi puteti sugera ceva distractiv de facut in oras...sunt baiat si locuiesc in iasi, cam atat ar trebui spus.in fine, funda.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca vrei sa-ti ti ziua la un restaurant, atunci doar jocuri verbale poti incerca. Sau dupa petrecere poti sa-ti duci prietenii unde iti place tie cel mai mult in oras. Eu mi-am tinut ziua acasa, si am gasit ceva ce le-a placut tuturor: karaoke. Poti sa-ti descarci programe de karaoke. Crede-ma, e foarte distractiv, si nu trebuie sa cante fiecare pe rand, ci toata lumea deodata, astfel nu se rusineaza nimeni. P.S.: nu uita sa alegi nu doar melodii care iti plac tie, ci si care sa le stie toata lumea. Petrecere frumoasa!

1 răspuns:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Poate spui si ce varsta ai. Desi, dupa cum scrii, nu poti avea mai mult de 9-10 ani. Deci, roaga-i pe parinti sa te duca la McDonald's sa te dai pe tobogan.