| MessiTheBest22 a întrebat:

Sambata voi avea un concurs in care va trebui sa fac ori un tablou, ori o felicitare, ori un martisor din: carton colorat, furnir, textile, frunze si flori uscate. Aveti niste ideei sau stiti cumva de unde sa ma inspir.

2 răspunsuri:
| ItachiUchiha a răspuns:

Incearca sa faci o felicitare sau un martisor e mai simplu decat un tablou scrie ceva inauntrul felicitari confectioneaza un martisor si gata uite aici un site wwwmartisor.ro.Funda te rog.