| zidarcristi a întrebat:

Sal TPU. sunt un "mic poet" ( fac poezi) cine mai face poezi ca mine?

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna. Eu sunt o poeta mai "mare", caci am mai multe poezii, dar nu le-am publicat. Sa aveti o zi frumoasa.

| zidarcristi explică (pentru anonim_4396):

Te invit sa fi admin la mine pe pagina si acolo sa iti postezi poeziile care vor fi apreciate. link.

https://www.facebook.com/pages/Marii-poeti/1377278309205131?ref=hl

| zidarcristi explică (pentru anonim_4396):

Da-mi cerere de prietenie si un mes la https://www.facebook.com/flafy.zburatorul
ca sa iti dau admin

| anonim_4396 a răspuns (pentru zidarcristi):

Nu Multumesc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt sigur că ești poet. Unul chiar care nu cunoaște limba română, de vreme ce scrii "poezi" de două ori, fără să ai habar că se scrie cu doi de I. Așa că, regret, nu citesc persoane care merg degeaba la școală.

Răspuns utilizator avertizat
| dannycrtsz a răspuns:

Esti la fel de agramat si in "poezi"?