| Anonymus3000 a întrebat:

Trebuie sa imi curat unitatea de praf dar taicamiu nu prea poate sa ma ajute acum ca nu are timp si trebuie urgent curatata credeti ca as putea sa o curat singur? Am 13 si ma pricep in asa ceva dar cum sa procedez? Cu aspiratorul laughing?

6 răspunsuri:
| SamSon a răspuns:

Eu zic sa nu iti bagi nasul in ea, pentru. ca praful care este acolo este asezat pe fire si daca iei praful misti firele si poti face scurt circuit! Da, cu aspiratorul poti sa iei praful, dar asa in mare.in nici un caz sa iei praful de pe fire ca poate faci scurt circuit, sau poti sa dai cu o pensula uscata.dar sa fi foarte atent! apropo inainte sa il cureti il opresti cu 30 minute inainte ca poate a ramas curent pe fire si te curenteaza. Succes

| Goofy a răspuns:

Da ...cu aspiratorul poate merge. poti sa o cureti si tu singur/a. Bafta

| Trefla a răspuns:

Daca te "pricepi" in asa ceva de ce nu sti sa il cureti?
1.Deschizi "cutioiul" al mare
2. Faci "fuuu' pana iese tot prafu
3. Enjoy

| justAdela a răspuns:

Nuuu... cu feonul merege cel mai bine...ii desfaci capacul si apoi faci cu feonul si gt

Răspuns utilizator avertizat
| DexxTer a răspuns:

E bun si ala` laughing. Iei scamele de praf din interior cu el. Apoi ia o carpa sau ceva, umezeste si apoi inlatura praful. happy