| NotBad a întrebat:

SAL TPU. Vreau mai multe detalii legat de PARIURI SPORTIVE. Adica cum se joaca la categoria fotbal,baschet,handbal, curse etc? Va rog frumos cat mai explicit. cine ma ajuta are FUNDA!

1 răspuns:
| PetrisorEfrem a răspuns:

La fotbal e cea mai variata gama de oferte, incepand de la cine are lovitura de start pana la cate minute de prelungire se vor acorda in prima/a doua repriza. tot ce trebuie sa faci este sa intri pe un site de pariuri si sa analizezi ce crezi ca se va intampla mai degraba. iti recomand casa de pariuri super-bet, are cotele cele mai mari si oferte destul de avantajoase. daca mai pot sa te ajut cu ceva lasa-mi mesaj. happy