| NumeleMeuNuEsteElSauEa a întrebat:

Sal TPU. Vreau sa invat sa dansez un dans dnb smecher dar ce tutoriale am vazut eu. nu stiu. mi se par prea simple miscarile, sunt doar vreo 3-4 miscari si alea sunt in tot dansu. eu vreau sa fie ceva mai complicat si sa fie un tutorial bun adica orice prost sa inteleaga ( Sunt incepator! )

1 răspuns:
| Naoa a răspuns:

Acele tutoriale simple sunt un pas de inceput. Poti sa combini diferite miscari din diferite tutoriale sau poti sa "imbunatatesti" anumite miscari. Originalitatea este cheia, parerea mea.