| naoko a întrebat:

Sal utilizatori TPU, am o intrebare cum pot sa trimit un mesaj la toTA LISTA DE PE MESS, FUNDAA

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te duci la lista(Friends) dai click dreapta si dai prima optiune(Broadcast an IM to this Group)
succes.

4 răspunsuri:
| haifisch a răspuns:

In mai multe moduri. Tii apasat pe CTRL si dai click pe fiecare grup in parte pentru a-l selecta, apoi dai click dreapta (dupa ce ai selectat toate grupurile) pe unul din ele --> Broadcast an IM to this Group.
Mai poti si asa: CTRL + M, apoi tii apasat SHIFT si apesi si pe sageata in jos (si tii apasat) pana selectarea ajunge la sfarsitul listei. Apoi dai OK.
Sau: Ai grija ca la Contacts --> Show offline contacts sa fie bifat (sau CTRL + H). Dupa ce ai verificat daca e bifat, dai click pe primul contact din lista, tragi de bara de derulare pana jos, la ultimul contact si, tinand SHIFT apasat, dai click pe ultimul contact. Apoi dai click dreapta pe unul din contacte --> Broadcast an IM to this Group.

| TorenT a răspuns:

Dai click dreapta pe grupul de prieteni si Broadcast an IM to this Group( prima optiune). La toata lista nu stiu daca poti.

| Monica07 a răspuns:

Selectezi toata lista pentru asta poti folosi si ctrl si a dupa aceea dai click dreapta pe lista selectata si dai send instant message

| valybrute a răspuns:

Dai click dreapta pe grupul de prieteni si dai click pe prima(Brodcast and IM...) si scrii acolo mesaju! funda?