| Happyrainbow a întrebat:

Sall afara e foarte cald si n-am chef sa ies afara ce pot sa fac si eu in casa m-am saturat de pc (fundita)

Răspuns Câştigător
| DantZa_5059 a răspuns:

Hey Saloot! Este ceva firesc sa te saturi de pc. o optiune ar fi sa pui muzica de la pc si sa pregatesti ceva tartine iar apoi sa le savurezi vorbind pe telefon cu pritena cea imi buna, mai discutti untimile noutati. Heyy. E o idee buna! Iar in cel mai rau caz daca nu ai ce face poti sa iti suni prietenul (daca il ai )... Daca iti palc animalutele joacate cu pisika. oricum cred 'ca ar fi ceva interesant |Bafta xD

4 răspunsuri:
| Gabriel892 a răspuns:

WoW

| bulin a răspuns:

Cheama-ti iubitul/a big grin mergi la tv fa sport citeste gateste canta danseaza big grin

| arual93 a răspuns:

Citesti o carte interesantahappy

| Falco a răspuns:

Iesi afara ca dupa, in Romania, 3/4 din an face FRIG!