| klau95 a întrebat:

Sall all! Cn site unde gases tricouri cu jhon cena in BUCURESTI sa-mi zica si mie pls FUNDA!

1 răspuns:
| khrys a răspuns:

Iti poti lua un tricou normal si sa faci rost de un abtipild pe care ti l poti aplica sau poti sa te duci la un centru de personalizare si ii spui ce vrei sa ti faca nu stiu sigur daca la aceste centre se pot personaliza obiecte doar cu scris dar stiu ca un prieten s a dus sa i tipareasca numele trupei lui si o poza. Sper ca te am ajutat.