| LostInSoul a întrebat:

Sall all! Joc metin2 ro si as vrea sa stiu daca exista alte moduri de a obtine frizura in afara de cel costisitor...

Răspuns Câştigător
| Na7uraL a răspuns:

Nu e chiar asa cum spuneti.mai poti castiga frizura la eventuri...
De exemplu in fiecare craciun GM pune Pomul de Craciun in Muntele sohan in mijlocul harti, trebuie sa bati mobi pentru a lua Sosete de la ei... apoi te duci la Pom si pui soseta in pom si iti da un item
Ex : Frizua, Mantia Curajului, Colorand de par, Lada Orcului si multe alte iteme din ITEM SHOP tongue
Succes la castigat

4 răspunsuri:
| Happy a răspuns:

Nu, nu se poate obtzine

| NoBoDy_7286 a răspuns:

Nup, doar sa dai bani->DC(dragon coin)->frizura
sper ca te-am ajutat :*

| DEBrown a răspuns:

Se poate daca joci pe un server privat happy Acolo e gratis... dar pe server ro doar cu bani realitongue

| LostInSoul explică:

Ms all pentru raspunsuri:*